The Well

O grze

Gra ma miejsce w krainie Akeroon, ktora została nawiedzona przez mroczną hordę. Aby uratować świat przed ruina liczni smialkowie musza stawic czola wyzwaniu i wspomoc kraine przed przejeciem przez mrocznego wladce.

Dwuwymiarowa platformowa bijatyka w trybie multigraczy w czasie rzeczywistym z systemem zlozonych kombinacji ciosow i systemem rozwoju postaci. Niezliczone przedmioty czekaja na znalazcow, ktorzy odwaza sie przemierzyc kraine w poszukiwaniu najezdzcow.

Postęp

Trwają prace nad klientem gry oraz serwerem. Więcej informacji wkrótce.

Status gry

Niedługo zacznie się tworzenie grafik do gry i wstępna inicjalizacja kodu silnika. Grafika do gry będzie tworzona w programach do grafiki wektorowej oraz modelowania trójwymiarowego. Zmierzając do ukończenia gry najpierw potrzebne jest stworzenie mini klienta gry, który będzie wysyłał zapytania do serwera oraz reagował w odpowiednim deterministycznym czasie na reakcje serwera. Potrzebny do tego jest odpowiedni deterministyczny algorytm, który spełni zadane mu warunki czasowe.

Aktualizacja #1 - system rang

Wprowadzono: - dodano rangi użytkowników - dostęp do pewnych stron i opcji mają tylko użytkownicy z odpowiednimi uprawnieniami - rangi mogą być nadawane dla każdego użytkownika z osobna

Początki

Regulatory proporcjonalne są najprostszymi w działaniu regulatorami. Sygnał wyjściowy z regulatora jest wzmocnioną wartością odchyłki regulacji. Regulatory P wzmacniają odchyłkę regulacji ze współczynnikiem proporcjonalności Kpr. Im większa zostanie wybrana wartość współczynnika Kpr, tym dokładniej pracuje układ regulacji, ale tym bardziej skłonny jest do pracy niestabilnej. Regulator P jest najczęsciej używany w prostych układach regulacji z obiektami o średniej wartości inercji, niedużym opóźnieniu i stałym obciążeniu (stałej wartości sygnału zakłócenia).